Kondičné cvičenia
Fly4Fit

Kondičné cvičenia

Chcem vedieť viac
Kondičné cvičenia
CONTEMPORARY FLOORWORK WORKSHOP

CONTEMPORARY FLOORWORK WORKSHOP

Prvý z letných tanečných workshopov bude zameraný na osvojenie si základov floorworku - tanečných pohybov vykonávaných priamo na podlahe. Naučíme sa rôzne triky a pohyby, prevraty, kotúle a prechody, ktoré v ladnom prevedení spojíme do súvislej choreografie.

Na workshop odporúčame zobrať si chrániče kolien, cvičíme naboso, ideálne v ponožkách. Vezmi si na seba oblečenie, v ktorom sa cítiš krásna a pomôže ti lepšie vnímať pohyb tela. 

Workshop je určený najmä pre dospelých, vhodný je aj pre deti z športového klubu FlyKids ako doplnok k tréningom v úrovni L3 a L4.

Rezervovať termín

Bungee Workout

Bungee Workout

NOVINKA!

V našom štúdiu ponúkame od októbra MEGA NOVINKU - BUNGEE WORKOUT. Jedná sa o zábavné kondičné cvičenie, pri ktorom je cvičiaci prostredníctvom špeciálneho sedacieho postroja spojený so stropom odporovou gumou. Pohyb sa vykonáva proti smeru sťahovania gumy vo všetkých smeroch, pričom cvičiaci musí vyvinúť dostatočnú silu, aby odpor gumy prekonal. 
Bungee Workout je kombinácia kardio tréningu a silového tréningu, počas ktorého spálite kalórie nielen cvičením, ale aj smiechom. V priebehu cvičenia si vyskúšate rôzne skoky, výpady, kliky, drepy, krokové zostavy či mini choreografie. Odporové laná nastavujeme podľa hmotnosti a výšky, vďaka nim sú kĺby v pohybe odľahčené a centrum tela spevnené. 

Na seba si vezmite pohodlné oblečenie, halové tenisky (nie s čiernou podrážkou), uterák, fľašu s vodou. Necvičíme pri problémoch s bedrovými kĺbmi a počas tehotenstva. 
Hodinou Vás bude sprevádzať Lenka, Katka Hujsová a Monika Lániová, ktoré sú zárukou nielen spálených kalórií ale aj zábavy. 

POZOR! Pre veľký záujem sme pridali hodiny Bungee Workout do nášho rozvrhu a zaskákať si môžete:
PONDELOK 8:30
ŠTVRTOK 19:30
PIATOK 17:00

Rezervovať termín
Cena cvičenia je 10€, kapacita 4 cvičiaci na hodine.
LATINO FITNESS

LATINO FITNESS

Od septembra pravidelne, v júli ako ukážková hodina - LATINO FITNESS - lekcia určená všetkým ženám, ktoré ľúbia tancovať. 
Počas 60 minút si riadne zamakáme v latino rytme, potrápime kondíciu a časť lekcie bude určená aj pre naučenie sa choreografie, ktorú pre toto cvičenie vytvorili spoločnými silami naše lektorky Naty a Zuzka. 
Ukážková hodina prebehne v nedeľu 9.7. o 19:00 za zvýhodnenú cenu, od septembra už túto lekciu nájdete pravidelne v našom rozvrhu. 
Rezervovať termín

CHAIR DANCE WORKSHOP

CHAIR DANCE WORKSHOP

Chair dance alebo tanec so stoličkou / pri stoličke je stále populárnejšia forma tanca, ktorá využíva prvky rôznych štýlov - od moderného tanca, jazzu, MTV štýlu až po triky pole športu a tanca; no je najmä prejavom ženskosti a ladnosti pohybu.  

Počas hodiny a pol sa naučíme jednoduché pohyby, techniku a triky so stoličkou, začneme sa učiť aj jednu z najznámejších choreografií posledných rokov - od americkej choreografky Sheryl Murakami na skladbu Earn it (The Weekend). 

Na workshop odporúčame pohodlné oblečenie, v ktorom sa citíte ladne a žensky, ktoré sa nezamotá do stoličky. Viac odvážne si môžu vziať aj topánky na opätku, no nie je to nevyhnutné, inak cvičíme naboso. Workshop je vhodný aj pre teenagerky, nebude obsahovať žiadne vulgárne a lascívne pohyby; cieľom workshopu je naučiť sa ovládať svoje telo v pohybe, dodávať pohybu dynamiku, výraz a ladnosť.

V prípade záujmu o tento druh tanca bude od sepmebra pridaný kurz, kde sa naučíme celú spomínanú choreografiu. 

Rezervovať termín

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií