Kondičné cvičenia
Fly4Fit

Kondičné cvičenia

Chcem vedieť viac
Kondičné cvičenia
Ranný workout

Ranný workout

Je kondičné cvičenie zo skupiny HIIT (vysoko intenzívnych intervalových tréningov) pričom sa strieda cvičenie a oddych v rovnakých časových intrvaloch. Cviky sa počas trvania cvičenia obmieňajú ako zo skupiny kardio tak zo skupiny posilňovacích cvikov, takže nudiť sa nebudete. Tento interval umožňuje pomerne rýchlo zlepšiť kondíciu a vybudovať silu celého tela, pretože aj krátka pauza stačí na oddych a počas intenzívneho intervalu telo pracuje naplno. Účinok cvičenia pretrváva aj po jeho skončení, niekedy dokonca až 48 hodín. Jedna z najlepších volieb pri spaľovaní tukov.

V našom štúdiu sa Ranný workout cvičí pod vedením Mirka Klímovej v ranných hodinách. Na cvičenie si vezmite pohodlné oblečenie, uterák na podložku, fľašu vody, cvičíme naboso alebo v halových teniskách.
Rezervovať termín
Cena cvičenia je 8€, v prípade predplatenia cvičenia formou permanentky sa platí 72€, pričom permanentku je možné využiť aj na ďalších cvičeniach v rovnakej cene (Silový tréning, Power Yoga). Permanentka je neprenosná, platí 3 mesiace od vystavenia a po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.
Bungee Workout

Bungee Workout

NOVINKA!

V našom štúdiu ponúkame od októbra MEGA NOVINKU - BUNGEE WORKOUT. Jedná sa o zábavné kondičné cvičenie, pri ktorom je cvičiaci prostredníctvom špeciálneho sedacieho postroja spojený so stropom odporovou gumou. Pohyb sa vykonáva proti smeru sťahovania gumy vo všetkých smeroch, pričom cvičiaci musí vyvinúť dostatočnú silu, aby odpor gumy prekonal. 
Bungee Workout je kombinácia kardio tréningu a silového tréningu, počas ktorého spálite kalórie nielen cvičením, ale aj smiechom. V priebehu cvičenia si vyskúšate rôzne skoky, výpady, kliky, drepy, krokové zostavy či mini choreografie. Odporové laná nastavujeme podľa hmotnosti a výšky, vďaka nim sú kĺby v pohybe odľahčené a centrum tela spevnené. 

Na seba si vezmite pohodlné oblečenie, halové tenisky (nie s čiernou podrážkou), uterák, fľašu s vodou. Necvičíme pri problémoch s bedrovými kĺbmi a počas tehotenstva. 
Hodinou Vás bude sprevádzať Lenka, Katka Hujsová a Monika Lániová, ktoré sú zárukou nielen spálených kalórií ale aj zábavy. 

POZOR! Pre veľký záujem sme pridali hodiny Bungee Workout do nášho rozvrhu a zaskákať si môžete:
PONDELOK 8:30
ŠTVRTOK 19:30
PIATOK 17:00

Rezervovať termín
Cena cvičenia je 10€, kapacita 4 cvičiaci na hodine.
LATINO FITNESS

LATINO FITNESS

Od septembra pravidelne, v júli ako ukážková hodina - LATINO FITNESS - lekcia určená všetkým ženám, ktoré ľúbia tancovať. 
Počas 60 minút si riadne zamakáme v latino rytme, potrápime kondíciu a časť lekcie bude určená aj pre naučenie sa choreografie, ktorú pre toto cvičenie vytvorili spoločnými silami naše lektorky Naty a Zuzka. 
Ukážková hodina prebehne v nedeľu 9.7. o 19:00 za zvýhodnenú cenu, od septembra už túto lekciu nájdete pravidelne v našom rozvrhu. 
Rezervovať termín

Silový tréning

Silový tréning

Je špeciálne cvičenie pre ženy pod vedením kondičnej trénerky Mirky Klímovej, ktoré je zložené z dvoch častí: v prvej časti 60-minútovky sa venujeme rozvoju stability tela pomocou zábavných cvičení, tak aby si klienti rozvinuli bezpečný, stabilný a silný rozsah pohybov a širokú škálu pohybových vzorcov. V druhej časti cvičenia prichádzajú na rad cvičenia venované rozvoju silových schopností. Cvičíme výhradne bez železa, ako záťaž využívame vlastnú váhu tela s doplnením rôznych cvičebných pomôcok (expandery, Fluiball dynamické lopty, overball, prípadne flyfitové plachty).

Tréning je určený aj pre začiatočníkov; aj keď ide o skupinové cvičenie, prístup je výlučne individuálny podľa potrieb a schopností klienta a pomerne rýchlo prináša silné a zdravé telo. Je vhodný aj ako základ pre iné typy tréningov, špeciálne pre naše silovo-akrobatické aktivity. Hodina je otvorená pre verejnosť, nie je vedená formou kurzu.
Rezervovať termín
Cena cvičenia je 8€, v prípade predplatenia cvičenia formou permanentky sa platí 72€, pričom permanentku je možné využiť aj na ďalších cvičeniach v rovnakej cene (Power Yoga). Permanentka je neprenosná, platí 3 mesiace od vystavenia a po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií