Cvičenia pre zdravý chrbát a lepšiu mobilitu
Fly4Fit

Cvičenia pre zdravý chrbát a lepšiu mobilitu

Chcem vedieť viac
Cvičenia pre zdravý chrbát a lepšiu mobilitu
Power Yoga

Power Yoga

Je systém cvičenia, ktorá vychádza zo základných prvkov klasickej jógy, no sústreďuje sa hlavne na posilnenie, natiahnutie a tvarovanie celého tela s využitím strečingových a rehabilitačných metód. Tento druh cvičenia využíva jednotlivé základné pozície z jógy, ktoré sú chronologicky zoradené v dynamickom slede za sebou. Cvičenie prebieha v pokojnom tempe, dôležité je zaujatie a zvládnutie správne technicky prevedených pozícií a s dôrazom na kvalitu dýchania.

V našom štúdiu ponúkame Power Yogu v ranných i večerných termínoch, aktuálne hodiny vedie Katka Hanáková a Adelka Matej Kučerová
Rezervovať termín
Cena cvičenia je 7€, v prípade predplatenia cvičenia formou permanentky sa platí 63€, pričom permanentku je možné využiť aj na ďalších cvičeniach v rovnakej cene (Tabata, Strenght4fit). Permanentka je neprenosná, platí 3 mesiace od vystavenia a po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.
Flyfit

Flyfit

Flyfit je cvičenie v špeciálnej látke zavesenej pod stropom, ktoré kombinuje prvky viacerých známych cvičení: powerjogy, pilatesu, funkčného tréningu, silového tréningu, TRX, akrobacie či gymnastiky.

Pomocou cvikov využívajúcich vlastnú váhu tela a nestabilnosť siete sa posilňujú svaly celého tela, špeciálne však hlbokého stabilizačného systému a jedinečným spôsobom sa uvoľňuje svalové napätie v okolí chrbtice. Výsledkom je správne držanie tela, prevencia pred bolesťami chrbta, šije a krku a pevné telo, ktoré je zároveň aj flexibilné.

Sieť je unikátna najmä v rôznorodosti jej využitia: počas jednej hodiny prinúti telo využívať a zväčšovať svoju vlastnú silu, veľmi efektívne ho natiahne a zlepší i jeho rovnováhu a stabilitu. Intenzita cvičenia je veľmi ľahko prispôsobiteľná podľa úrovne cvičiacich a ich potrieb.

Cieľom Flyfitu je v prvom rade starať sa o svoje telo, byť s ním v spojení a naučiť sa vnímať jeho potreby. Okrem toho si užiť aj trochu zábavy, byť chvíľku malým dieťaťom na hojdačke, hrať sa, zabaviť sa. Prekrviť celé telo. Vyskúšať si pozície známe z jogy alebo bezpečné akrobatické pozície, upevniť sebadôveru. Zabudnúť na problémy a starosti, vytlačiť ich z hlavy počas cvičenia. Začať dôverovať sieti, ale hlavne sebe, posúvať svoje hranice a neustále sa zdokonaľovať, napredovať a spoznávať svoje telo.

Cvičíme v malej skupine 5 ľudí, pričom každý cvičiaci má vlastnú sieť. Z tohto dôvodu je potrebné si miesto vopred rezervovať cez náš rezervačný systém. Cvičenie trvá 60 minút, odporúčame nenosiť oblečenie, ktoré by mohlo roztrhnúť či zašpiniť sieť (vrátane make-upu) ale aj ublížiť cvičiacemu (šperky, hodinky a pod.) Upozorňujeme, že na cvičení sa otáčame dolu hlavou a hojdanie v látke môže spôsobovať nevoľnosti. Preto klientov prosíme, aby jedli viac ako dve hodiny pred cvičením; v prípade ranných hodín cvičili nalačno alebo aspoň s ľahkými raňajkami. 
Rezervovať termín
Cena cvičenia je 10€, v prípade predplatenia cvičenia formou permanentky sa platí 90€. Permanentka je neprenosná, platí 3 mesiace od vystavenia a po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií