Aktivity pre deti od troch rokov
Fly4Fit

Aktivity pre deti od troch rokov

Chcem vedieť viac
Aktivity pre deti od troch rokov
FlyKids

FlyKids

FlyKids je naša značka, pod ktorou ponúkame kurzy vzdušnej akrobacie pre deti od 8 rokov. Okrem akrobacie na vzdušnej slučke (aerial sling alebo flyfitová plachta zavesená v tvare písmena "U") si deti vyskúšajú základy cvičenia na vzdušných kruhoch a vzdušných šáloch. Toto "náradie" vďaka svojej nestabilite pomáha zapájať do pohybu svaly celého tela. Všetky tieto pomôcky sú veľmi hravé a inšpiratívne pre všetky deti, ktoré radi lezú, hojdajú a zamotávajú sa a neboja sa výšok. Vyžaduje si však dobrú orientáciu v priestore a aspoň základné poznanie svojho tela, preto necvičíme s deťmi mladšími ako 8 rokov. Na všetkých hodinách FlyKids nacvičujeme aj malé choreografie a zostavy, v ktorých na tématických vystúpeniach ukážeme, čo sa deti naučili.

Súčasťou cvičenia sú aj jednoduchšie akrobatické prvky s rôznou obtiažnosťou v závislosti od veku detí, pričom povinne používame aj ochranné pomôcky ako gymnastické žinienky. Pred nástupom do kurzu je nutné, aby rodič podpísal prihlášku a proložil k nej kópiu preukazu poistenca.
Kurzy sú rozdelené podľa skúseností detí a obtiažnosti kurzu.  Pokročilé deti pokračujú pod hlavičkou športového klubu FLY4FIT, o.z. v pravidelných tréningoch aj v školskom roku 2022/23. Do skupín pokročilých detí zaraďujeme nové deti až po absolvovaní skráteného 6-týždňového kurzu FlyKids Starter. Nakoľko už od prvej hodiny dávame dôraz na techniku prevedenia jednotlivých prvkov, trikov a celkového pohybu vo vzduchu, nie je možné, aby dieťa tento štartovací kurz preskočilo. 

Pre nové deti od 8 rokov a deti - začiatočníkov ponúkame skrátené 4 a 6-týždňové kurzy FlyKids Starter, ktorý začne 18.11. vždy v piatok o 14:30 a potrvá 4 týždne (do Vianoc). Prihlasovanie na kurz je spustené cez link: https://booking.reservanto.sk/Modal/?Id=3494&appId=621850 Prosíme rodičov, aby neprihlasovali deti mladšie ako 8 rokov. Na základe rezervácie miesta Vám pošleme základné informácie o priebehu kurzu ako aj prihlášku - informovaný súhlas, ktorý je potrebné podpísať a doručiť nám. 
Počet miest je obmedzený na 6 detí v skupine, skupinu otvárame od 4 prihlásených detí. Kurz FlyKids Starter je zameraný na osvojenie si základnej techniky pohybu i manipulácie s látkou zavesenou do písmena U. 

FlyKids Starter - 52€ 6-týždňový kurz, 38€ 4-týždňový kurz
FlyKids kurzy (ŠK FLY4FIT, o.z.) - 35€ mesačne
PoleKids

PoleKids

PoleKids v školskom roku 2022/23 bude pokračovať iba pre pokročilé deti pod vedením našej lektorky Sašky. 

Pre deti - začiatočníkov pripravujeme na jesenné mesiace krátky 6-týždňový kurz pod vedením Moniky, o jeho začiatku ako aj organizačných záležitostiach budeme včas informovať. 


Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií