Aerial Arts
Fly4Fit

Aerial Arts

Chcem vedieť viac
Aerial Arts
Pole Dance

Pole Dance

Pole Dance si čoraz viac získava svojich priaznivcov aj u nás – ide o atraktívnu formu pohybu, ktorý spája tanec pri tyči a akrobatické prvky na tyči do krásneho ladného pohybu. Ide o komplexné cvičenie pre celé telo, pričom sa zapája predovšetkým horná polovica tela.

Hodiny v našom štúdiu sú otvorené aj pre začiatočníkov, u ktorých sa postupuje veľmi individuálne podľa kondície a skúseností s cvičením. Netreba sa hneď na prvej hodine obávať náročných prvkov na tyči, začiatočníci sa s tyčkou zoznamujú postupne, začíname jednoduchými otočkami a sedom na tyčke, spevnením rúk a svalov trupu sa postupne pridávajú zložitejšie prvky a triky na zemi i vo vzduchu, využíva sa statická i spinová (otočná) tyč.

Na Pole Dance odporúčame zobrať si športovú podprsenku a šortky, nakoľko je potrebné sa o tyč opierať pokožkou celého tela. Proti šmýkaniu rúk používame gripy (tekuté alebo práškové prípravky na ruky), ktoré kúpite aj v našom štúdiu. Rovnako je vhodné zobrať si na seba aj tričko a štucne / ponožky na zahriatie. Hodina trvá 75 minút vrátane rozcvičky a záverečného strečingu. Nakoľko máme k dispozícii iba 4 tyčky, miesto je potrebné si vopred rezervovať. Nie je možné prísť na hodinu bez rezervácie. Cvičenie vedú ju naše dve pole dance inštruktorky: Vierka Gurová a najnovšie aj Monika Sedláková.
Cena cvičenia je 10€ na osobu, v prípade zakúpenia permanentky na 10 vstupov je cena 90€. Permanentku je možné využiť aj na ďalšie cvičenia: Aerial Hoop a Aerial Silks. Platnosť permanentky je 12 týždňov od zakúpenia, po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.
FlyHigh

FlyHigh

Je koncept cvičenia vychádzajúci zo vzdušnej akrobacie na tzv. aerial sling – látke zavesenej pod stropom rovnakým spôsobom ako sú ukotvené flyfitové siete. Ide o akúsi nadstavbu flyfitu; cvičenie si vyžaduje určitú silu i skúsenosť s prácou so sieťou a základnými úchopmi, avšak ani športovo založení nováčikovia sa nestratia. Počas 75 minút vyskúšame rôzne prvky vo vzduchu i na zemi, krásne pózy i kombinácie prvkov s rôznymi prechodmi medzi nimi. Pre odvážnejších sú určené dropy – kontrolované voľné pády, ktorými vytrénujeme predovšetkým svoju odvahu riskovať a dôveru v sebe i v sieť. FlyHigh je nespočetné množstvo pohybov v sieti neočakávanými smermi, objavovanie záložných zdrojov fyzickej i mentálnej sily a v neposlednom rade veľká radosť zo zdolaných prvkov. Na cvičenie odporúčame priliehavé oblečenie (dlhé nohavice) a protišmykové ponožky, ktoré zabránia šmýkaniu chodidiel v sieti.
Hodiny v rozvrhu máme rozdelené podľa úrovne: v utorok 18:40 začiatočníci, v stredu 17:30 pokročilí. Hodinu odporúčame absolvovať až po niekoľkých hodinách Flyfitu, nakoľko je nevyhnutné ovládať základy manipulácie s flyfitovou plachtou. 
Cena cvičenia je 9€, v prípade predplatenia cvičenia formou permanentky sa platí 72€. Permanentka je neprenosná, platí 3 mesiace od vystavenia a po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.
Aerial Hoop

Aerial Hoop

Je 60-minútovka venovaná jednoduchej akrobacii na vzdušnom kruhu, ktorý je zavesený pod stropom v rôznej výške od zeme v závislosti od úrovne cvičiaceho. Počas cvičenia si vyskúšame viaceré spôsoby ako na kruh vyliezť, krásne pózy a pozície rôznej obtiažnosti a nacvičíme plynulé prechody medzi nimi. Akrobacia na kruhu je krásne a efektné cvičenie, ktoré zapája svaly celého tela, zvyšuje flexibilitu a silu najmä hornej polovice tela. Je vhodné aj pre začiatočníkov, je však potrebné sa pripraviť na bolesť, ktorú kovový kruh spočiatku spôsobuje. Tá sa však časom vytratí tak, ako si telo na kruh zvykne. Preto odporúčame na toto cvičenie úzke dlhé nohavice, priliehavé tričko s dlhým rukávom aj ponožky.
Cena cvičenia je 10€ na osobu, v prípade zakúpenia permanentky na 10 vstupov je cena 90€. Permanentku je možné využiť aj na ďalšie cvičenia: Pole Dance a Aerial Silks. Platnosť permanentky je 12 týždňov od zakúpenia, po vypršaní platnosti zostatok nevraciame.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií