Lektori
Fly4Fit

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo emailom.

Chcem vedieť viac

Trénuje FlyHigh, Aerial Hoop, Aerial Silks, FlyKids, Flyfit

Lenka Ivanová Stankovská

Lenka Ivanová Stankovská

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility.

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility. Jej srdcovkou je Flyfit – cvičenie v zavesenej sieti, ktorému sa venuje už od roku 2012, kedy rozbehla vlastné hodiny v Stupave. Odtiaľ bol už len malý krôčik k ďalším cvičeniam využívajúcim prvky vzdušnej akrobacie ako sú vzdušné šály či kruh.
Jej hodiny sú vždy iné – nikdy neviete, či sa len poriadne ponaťahujete a uvoľníte chrbát alebo sa zamotáte do siete, budete visieť za jednu nohu dole hlavou, prípadne sa domov odplazíte... Často využíva prvky viacerých cvičení, spája rôzne balančné pomôcky s cieľom maximalizovať účinky cvičenia a zlepšiť funkčnosť tela. Postupne zvyšuje záťaž, motivuje k lepším výkonom a nedáva čas sa nudiť... Na jej hodinách sa presvedčíte, že naše telo nemá limity a dokáže sa neustále zdokonaľovať v pohybe.
V našom štúdiu má na starosti Flyfit pre dospelých i deti, vzdušnú akrobaciu na šáloch, slučke i kruhu, venuje sa i zvyšovaniu sily a kondície intervalovými workoutami. Je zodpovedná aj za chod celého štúdia. Je certifikovanou inštruktorkou Flyfitu, držiteľkou talianskeho certifikátu trénera – špecialistu Fluiball, fitness trénerkou 1. kvalifikačného stupňa a niekoľkých menších školení zameraných na cvičenia so stabilizačnými pomôckami či na centrum tela. V civilnom živote stále aktívny architekt – urbanista a mama jedného syna.  

Trénuje Gravid jóga, Power Yoga, Jóga pre zdravý chrbát

Katka Hanáková

Katka Hanáková

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase.

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase. Spočiatku sa viac dynamickým skupinovým cvičeniam ako body work, step aerobik, Body in motion a neskôr ju zlákal pilates, kým neskúsila krásne cvičenie Port de Bras, ktorému podľahla natoľko, až sa stala jeho certifikovanou inštruktorkou.
Jej druhým významným zameraním je jóga, ktorej sa venuje už 10 rokov, špeciálne jej pomalšie formy zamerané na klientov s určitými pohybovými obmedzeniami ako sú napr. tehotenstvo, popôrodné stavy, bolesti chrbta, dlhodobo stuhnuté svaly a podobne. Na svojich hodinách Vás naladí do pokojného, pomalého módu, v ktorom sa intenzívnejšie ponoríte do svojho vnútra, spojíte myseľ s pohybom. V našom štúdiu zastrešuje všetky precítené jógy s veľkou mierou kontroly pohybu: Power Yoga, Gravid Yoga, Jóga pre zdravý chrbát a stojí aj za víkendovými jednorazovými akciami, ktoré prehlbujú jógovú prax u širokej verejnosti.
Je držiteľkou certifikátov trénera aerobiku, Body worku, viacerých typov cvičenia PorDeBras, certifikovanou inštruktorkou Power jógy, Gravid yogy a jógy pre ženy po pôrode. V civilnom živote pracuje v súkromnej televízii, má jednu dcérku.

Trénuje Cvičenie pre seniorov, Power Yoga, MamaYoga

Adelka Kučerová

Adelka Kučerová

Adelka Matej Kučerová je charizmatická inštruktorka jógy, ktorá sa do nášho štúdia dostala len nedávno prostredníctvom BabyYogy.

Adelka Matej Kučerová je charizmatická inštruktorka jógy, ktorá sa do nášho štúdia dostala len nedávno prostredníctvom BabyYogy. Jej cesta k jóge viedla cez spoločenské tance, ktorým sa venovala dlhé roky súťažne, a performance arts (ľudovo povedané rada vystupovala na pódiách). V jóge našla pokojnú cestu, ktorá sa spojila aj s jej životnou filozofiou. Je vyznávačkou prírodnej a ekologickej cesty vo všetkom, čomu sa venuje.
V jóge má skutočne široký záber; od jednoduchých dychových cvičení, cez prepojenie dychu a koncentrácie, po silovo náročnejšie formy jógy či formy, pri ktorých sa človek viac do seba ponorí. V našom štúdiu sa venuje BabyYoga určenej pre mamičky s najmenšími detičkami, na ktorých sa ešte viac posilňuje ich prirodzené puto. Okrem toho v našom štúdiu lektoruje večernú power jógu, na ktorej sa zameriava na rozvoj sily i flexibility. O jej kvalitách svedčí i to, že na túto hodinu si čoraz viac nachádzajú cestu i muži, pre ktorých je Power yoga v Adelkinom podaní výzvou.
Nájdete ju aj na jóge v bratislavských centrách, je mamou dvoch synov.  

Trénuje Pole Dance

Monika Sedláková

Monika Sedláková

Je náš najnovší lektorský prírastok s bohatou športovou minulosťou i prítomnosťou; jej doménou je Pole Dance, ktorý vedie v našom štúdiu od septembra 2019.

Od malička sa hýbe pre radosť; vyskúšala mnoho iných športov, až kým jej neučarovala pole dance tyčka. Práve prekonávanie limitov vlastného tela, kombinácia sily, ženskosti, energie jej učarovala natoľko, že pochopila, že toto je jej posledná zastávka. Na svojich hodinách Vás presvedčí, že s dobrou technikou a vôľou sa Pole dance môže venovať každý, bez rozdielu veku, váhy či pohlavia. Ukáže Vám, že pole dance, nepozná čas minulý ani budúci, ale je to šport daného momentu, iba tyč a Vy. Dokonalý koktajl namiešaný z adrenalínu a tvrdej driny, po ktorom zostáva ten najlepší pocit zo seba.

Trénuje

Barbora Mlynková

Barbora Mlynková

Zodpovedná a cieľavedomá, pokojná a pokorná, profesionálna fyzioterapeutka s posunutým prahom bolesti a pudu sebazáchovy. Zaručene napraví Vaše držanie tela (nielen) na cvičení. Vďaka svojmu profesionálnemu zameraniu dáva flyfitu nový rozmer.

Baška obohacuje náš tým pomerne krátko – začala flyfitom, prepracovala sa na vzdušnú akrobaciu FlyHigh, kde aj vďaka tréningom Krav Maga vie ako padať bezpečne a nezraniť sa. Minulý rok sa stala certifikovanou inštruktorkou Fluiball a nový rok jej priniesol možnosť viesť pravidelne hodiny flyfitu; v dynamickej lopte ako aj v nestabilnej sieti vidí veľký potenciál vo využití na cvičení i v terapii na zlepšenie držania tela a odstránenie pohybových blokov. Jej devízou je práve jej zameranie – nehrozí, že si pri nej pohybom ublížite, skôr naopak – naučí Vás ako správne vykonávať pohyb, zapojiť konkrétne svaly a tým Vám pomôže odstrániť bolesti nielen chrbta. Jej hodiny sú vhodné pre úplných začiatočníkov ako aj pre tých, ktorí sa boja k nám na flyfit práve z dôvodu, že si neveria či majú obmedzený pohyb po zraneniach či preťažení. Aj keď sa jedná o skupinové cvičenie, Baška k Vám bude pristupovať individuálne počas celých 75 minút trvania.

Trénuje

Ema Pokorná

Ema Pokorná

Emka je najnovším prírastokom nášho inštruktorského teamu a jej doménou sú deti a akrobacia - v našom štúdiu vedie kurzy FlyKids.

Šport patrí k Eme odjakživa - absolvovala športové gymnázium, kde sa zameriavala viac na atletiku a aj počas štúdia na vysokej škole vždy športovala a aj napriek mladému veku má bohaté skúsenosti s vedením detských pohyboviek. Jej cesta k vlastným kurzom FlyKids viedla cez hodiny flyfitu a vzdušnej akrobacie v našom štúdiu, kde vďaka nadšeniu, zanieteniu ale aj výborným pohybovým zvykom preskočila niekoľko výkonostných úrovní a rozhodla sa prejsť na druhú stranu - na stranu trénerskú. 
V súčasnosti sa aj vo voľnom čase stále viac venuje tréningu vo vzduchu, na vzdušných šáloch. Je akreditovanou trénerkou vo fitness a kulturistike, držiteľkou certifikátu inštruktora FlyKids a v občianskom povolaní je učiteľkou na súkromnej základnej škole v Stupave.

Trénuje

Saška Knoppová

Saška Knoppová

Saška je našim najnovším prírastkom v našom teame lektoriek Fly4fit Štúdia a jej doménou je Pole Dance. Budete sa s ňou stretávať na skupinovkách Pole dance ako aj na individuálnych hodinách v doobedných časoch.

Saška je pohybový maniak. Popri vedení hodín jumpingu a individuálnym tréningom pole dance je jej vášňou aj teória pohybu; aktuálne študuje fyzioterapiu na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave, čo jej pomáha aj v tréningoch a pri jej vedení sa nestane, že by ste si ublížili nesprávnou technikou. Všetko vám pekne vysvetlí, názorne ukáže a postupne vás do jednotlivých trikov navedie. 
Je doménou sú invidivuálne hodiny podle dance, ktoré vyžadujú osobný prístup, prispôsobenie tréningu na mieru a postupné zdolávanie jednotlivých prvkov. Saška si vás určite získa svojou energiou, nadšením pre akýkoľvek pohyb a nastavením, pri ktorom nič nie je prekážkou, ani vlastní dieťa - pri  nej dokonca môžte prísť na individuálku aj keď ste na materskej a nemáte kam dať dieťa. Jej dcérka jej totiž často robí spoločnosť na tréningu :) 

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií