Lektori
Fly4Fit

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo emailom.

Chcem vedieť viac

Trénuje FlyHigh, Aerial Hoop, Aerial Silks, Flyfit, FlyKids

Lenka Ivanová Stankovská

Lenka Ivanová Stankovská

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility.

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility. Jej srdcovkou je Flyfit – cvičenie v zavesenej sieti, ktorému sa venuje už od roku 2012, kedy rozbehla vlastné hodiny v Stupave. Odtiaľ bol už len malý krôčik k ďalším cvičeniam využívajúcim prvky vzdušnej akrobacie ako sú vzdušné šály či kruh.
Jej hodiny sú vždy iné – nikdy neviete, či sa len poriadne ponaťahujete a uvoľníte chrbát alebo sa zamotáte do siete, budete visieť za jednu nohu dole hlavou, prípadne sa domov odplazíte... Často využíva prvky viacerých cvičení, spája rôzne balančné pomôcky s cieľom maximalizovať účinky cvičenia a zlepšiť funkčnosť tela. Postupne zvyšuje záťaž, motivuje k lepším výkonom a nedáva čas sa nudiť... Na jej hodinách sa presvedčíte, že naše telo nemá limity a dokáže sa neustále zdokonaľovať v pohybe.
V našom štúdiu má na starosti Flyfit pre dospelých i deti, vzdušnú akrobaciu na šáloch, slučke i kruhu, venuje sa i zvyšovaniu sily a kondície intervalovými workoutami. Je zodpovedná aj za chod celého štúdia. Je certifikovanou inštruktorkou Flyfitu, držiteľkou talianskeho certifikátu trénera – špecialistu Fluiball, fitness trénerkou 1. kvalifikačného stupňa a niekoľkých menších školení zameraných na cvičenia so stabilizačnými pomôckami či na centrum tela. V civilnom živote stále aktívny architekt – urbanista a mama jedného syna.  

Trénuje Gravid jóga, Power Yoga, Jóga pre zdravý chrbát

Katka Hanáková

Katka Hanáková

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase.

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase. Spočiatku sa viac dynamickým skupinovým cvičeniam ako body work, step aerobik, Body in motion a neskôr ju zlákal pilates, kým neskúsila krásne cvičenie Port de Bras, ktorému podľahla natoľko, až sa stala jeho certifikovanou inštruktorkou.
Jej druhým významným zameraním je jóga, ktorej sa venuje už 10 rokov, špeciálne jej pomalšie formy zamerané na klientov s určitými pohybovými obmedzeniami ako sú napr. tehotenstvo, popôrodné stavy, bolesti chrbta, dlhodobo stuhnuté svaly a podobne. Na svojich hodinách Vás naladí do pokojného, pomalého módu, v ktorom sa intenzívnejšie ponoríte do svojho vnútra, spojíte myseľ s pohybom. V našom štúdiu zastrešuje všetky precítené jógy s veľkou mierou kontroly pohybu: Power Yoga, Gravid Yoga, Jóga pre zdravý chrbát a stojí aj za víkendovými jednorazovými akciami, ktoré prehlbujú jógovú prax u širokej verejnosti.
Je držiteľkou certifikátov trénera aerobiku, Body worku, viacerých typov cvičenia PorDeBras, certifikovanou inštruktorkou Power jógy, Gravid yogy a jógy pre ženy po pôrode. V civilnom živote pracuje v súkromnej televízii, má jednu dcérku.

Trénuje

Ema Pokorná

Ema Pokorná

Emka je najnovším prírastokom nášho inštruktorského teamu a jej doménou sú deti a akrobacia - v našom štúdiu vedie kurzy FlyKids.

Šport patrí k Eme odjakživa - absolvovala športové gymnázium, kde sa zameriavala viac na atletiku a aj počas štúdia na vysokej škole vždy športovala a aj napriek mladému veku má bohaté skúsenosti s vedením detských pohyboviek. Jej cesta k vlastným kurzom FlyKids viedla cez hodiny flyfitu a vzdušnej akrobacie v našom štúdiu, kde vďaka nadšeniu, zanieteniu ale aj výborným pohybovým zvykom preskočila niekoľko výkonostných úrovní a rozhodla sa prejsť na druhú stranu - na stranu trénerskú. 
V súčasnosti sa aj vo voľnom čase stále viac venuje tréningu vo vzduchu, na vzdušných šáloch. Je akreditovanou trénerkou vo fitness a kulturistike, držiteľkou certifikátu inštruktora FlyKids a v občianskom povolaní je učiteľkou na súkromnej základnej škole v Stupave.

Trénuje

Martina Chabadová

Martina Chabadová


Trénuje

Natália Koreničová

Natália Koreničová

Naty na svojich tréningoch spája lásku k tancu a k vzdušnej akrobacii. Nájdete ju primárne na tréningoch FlyKids a od septembra 2023 aj na lekcii pre dospelých Latino Fitness.


Trénuje

Alexandra Drahošová

Alexandra Drahošová


Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií