Lektori
Fly4Fit

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo emailom.

Chcem vedieť viac

Trénuje Aerial Silks, Aerial Hoop, Flyfit, FlyHigh, FlyKids

Lenka Stankovská

Lenka Stankovská

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility.

Jej doménou sú cvičenia zamerané na správne držanie tela a odstránenie bolestí chrbta ako aj hodiny vzdušnej akrobacie či rozvoja flexibility. Jej srdcovkou je Flyfit – cvičenie v zavesenej sieti, ktorému sa venuje už od roku 2012, kedy rozbehla vlastné hodiny v Stupave. Odtiaľ bol už len malý krôčik k ďalším cvičeniam využívajúcim prvky vzdušnej akrobacie ako sú vzdušné šály či kruh.
Jej hodiny sú vždy iné – nikdy neviete, či sa len poriadne ponaťahujete a uvoľníte chrbát alebo sa zamotáte do siete, budete visieť za jednu nohu dole hlavou, prípadne sa domov odplazíte... Často využíva prvky viacerých cvičení, spája rôzne balančné pomôcky s cieľom maximalizovať účinky cvičenia a zlepšiť funkčnosť tela. Postupne zvyšuje záťaž, motivuje k lepším výkonom a nedáva čas sa nudiť... Na jej hodinách sa presvedčíte, že naše telo nemá limity a dokáže sa neustále zdokonaľovať v pohybe.
V našom štúdiu má na starosti Flyfit pre dospelých i deti, vzdušnú akrobaciu na šáloch, slučke i kruhu, venuje sa i zvyšovaniu sily a kondície intervalovými workoutami. Je zodpovedná aj za chod celého štúdia. Je certifikovanou inštruktorkou Flyfitu, držiteľkou talianskeho certifikátu trénera – špecialistu Fluiball, fitness trénerkou 1. kvalifikačného stupňa a niekoľkých menších školení zameraných na cvičenia so stabilizačnými pomôckami či na centrum tela. V civilnom živote stále aktívny architekt – urbanista a mama jedného syna.  

Trénuje Fluiball workout, Pole Dance, Tabata

Vierka Gurová

Vierka Gurová

Vierka je dušou nášho štúdia so širokým záberom cvičení a pokiaľ práve netrénuje u nás, tak isto cvičí niekde v okolí.

Vierka je dušou nášho štúdia so širokým záberom cvičení a pokiaľ práve netrénuje u nás, tak isto cvičí niekde v okolí . Jej doménou je jumping, tabata, total body workout, Fluiball, avšak srdcovou záležitosťou je určite iba Pole dance. Okrem toho trénuje i najmenšie deti v pohybovej prípravke miestneho futbalového teamu. Svojím nasadením Vás strhne a nakazí radosťou z pohybu, vyburcuje k vyšším výkonom, úsmevom odzbrojí od pochybností a zodpovedne Vás prevedie aj náročnejšími cvikmi či prvkami v pole dance.
V našom štúdiu sa prioritne venuje Pole Dance, ktorému sa venuje 5 rokov a trénovaním v našom štúdiu si splnila svoj sen. Nájsť ju môžete v našom štúdiu aj na intervalových cvičeniach Tabata v ranných i podvečerných hodinách. Je špecialistkou na skupinové cvičenie s dynamickou loptou Fluiball a pravdepodobne aj prvou certifikovanou trénerkou Fluiball Activity Gropu na Slovensku. Okrem toho je akreditovanou trénerkou 1. kvalifikačného stupňa, certifikovanou inštruktorkou jumpingu, Tabaty a certifikátov niekoľkých menších školení. Až ťažko uveriť, že všetky svoje aktivity stíha s prehľadom pri troch deťoch.  

Trénuje BabyDance, Tanečná

Evka Minárová

Evka Minárová

Evka je charizmatická a vždy dobre naladená lektorka tanečných cvičení pre deti už od jedného roka a ako sama hovorí univerzálny tanečný pedagóg s takmer 20 ročnou praxou

Evka je charizmatická a vždy dobre naladená lektorka tanečných cvičení pre deti už od jedného roka a ako sama hovorí univerzálny tanečný pedagóg s takmer 20 ročnou praxou – pri pohľade na ňu sa to vidí až neuveriteľné. Tancu venovala celý svoj život – začínala na banskobystrickom tanečnom konzervatóriu, po ktorom pokračovala štúdiom na VŠMU, odbor pedagogika tanca pre deti, vzdelanie si neskôr doplnila o rôzne kurzy venované správnemu pohybovému vývoju najmenších.
Pokiaľ sa rozhodujete, či Evke svoje dieťa tanečne zveriť, naša odpoveď je jednoznačne áno. Evka si deti získa nielen svojou povahou, ale ich aj primerane veku namotivuje trénovať ďalej. Nenásilnou a najmä hravou formou ich učí kráse a kultivovanosti pohybu.
Jej záber je skutočne široký – venuje sa deťom od jedného roka až po najväčšie deti, ovláda základy takmer všetkých tanečných štýlov. Najviac doma sa cíti pri klasickom a modernom tanci, ktoré predstavujú základ všetkých tanečných štýlov. V našom štúdiu vedie hodiny BabyDance určené pre najmenšie deti (už od jedného roka), ktoré spájajú pohyb s hrami. Pre staršie deti (od 4,5 roka až do 14) rokov) pripravuje hodiny tanečnej, na ktorých sa zameriava na osvojenie si základov techniky a na ich spájanie v moderných choreografiách.
Žije v umeleckej rodine v Stupave, má jednu dcérku.

Trénuje Cvičenie pre zdravý chrbát, Flyfit, Body&Flui Workout, Gymnastika, KidsFlyfit

Mirka Procházková

Mirka Procházková

Mirka je neriadená strela – vždy dobre naladená, energická, rozdávajúca okolo seba smiech a dobrú náladu.

Mirka je neriadená strela – vždy dobre naladená, energická, rozdávajúca okolo seba smiech a dobrú náladu. S rozsiahlou športovou minulosťou (po športovom gymnáziu sa venovala aerobiku a pilatesu) podľahla flyfitu niekedy v roku 2014, kedy s gráciou sebe vlastnou zapadla do najpokročilejšej hodiny V Stupave pripomínajúcej vojenský výcvik a obohacovala ju svojou pozitívnou energiou. Na scénu flyfitu sa predrala akosi svojvoľne, keď výpadkom dvoch inštuktoriek bolo potrebné rýchlo konať a vyškoliť nové posily. Spočiatku fungovala ako záskok, neskôr rozbehla hodiny detského flyfitu v Stupave a odtiaľ bol už len kúsok k vlastným hodinám flyfitu aj pre dospelých. Charakteristikou jej hodín je dynamika v striedaní prvkov i v silovom zapojení; na jej hodinách nehrozí ani nuda ani suché tričko.
Jej domovským štúdiom je jogové štúdio v obchodnom dome Stred v Malackách a detské cvičenia v Stupave. Okrem KidsFlyfit sa venuje aj pohybovej príprave a detskej gymnastike pre predškolákov (vedie aj hodiny gymnastiky na stupavskej ZŠ), v našom štúdiu zastrešuje aj cvičenie pre zdravý chrbát určený pre začiatočníkov aj tých, ktorí potrebujú spevniť chrbát a odstrániť jeho bolesti spôsobené nesprávnym držaním tela a pohybovými návykmi. Je akreditovanou trénerkou vo fitness, lektorkou pilates, povolaním módna návrhárka a matka dvoch synov na plný úväzok.  

Trénuje Power Yoga, Gravid jóga, Jóga pre zdravý chrbát

Katka Hanáková

Katka Hanáková

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase.

Katka je spojená so športom a pohybom od útleho detstva – od piatich rokov sa venovala súťažne plávaniu a po tom, ako skončila aktívnu plaveckú kariéru sa vrhla na športovanie vo voľnom čase. Spočiatku sa viac dynamickým skupinovým cvičeniam ako body work, step aerobik, Body in motion a neskôr ju zlákal pilates, kým neskúsila krásne cvičenie Port de Bras, ktorému podľahla natoľko, až sa stala jeho certifikovanou inštruktorkou.
Jej druhým významným zameraním je jóga, ktorej sa venuje už 10 rokov, špeciálne jej pomalšie formy zamerané na klientov s určitými pohybovými obmedzeniami ako sú napr. tehotenstvo, popôrodné stavy, bolesti chrbta, dlhodobo stuhnuté svaly a podobne. Na svojich hodinách Vás naladí do pokojného, pomalého módu, v ktorom sa intenzívnejšie ponoríte do svojho vnútra, spojíte myseľ s pohybom. V našom štúdiu zastrešuje všetky precítené jógy s veľkou mierou kontroly pohybu: Power Yoga, Gravid Yoga, Jóga pre zdravý chrbát a stojí aj za víkendovými jednorazovými akciami, ktoré prehlbujú jógovú prax u širokej verejnosti.
Je držiteľkou certifikátov trénera aerobiku, Body worku, viacerých typov cvičenia PorDeBras, certifikovanou inštruktorkou Power jógy, Gravid yogy a jógy pre ženy po pôrode. V civilnom živote pracuje v súkromnej televízii, má jednu dcérku.

Trénuje Power Yoga, Cvičenie pre seniorov, MamaYoga

Adelka Kučerová

Adelka Kučerová

Adelka Matej Kučerová je charizmatická inštruktorka jógy, ktorá sa do nášho štúdia dostala len nedávno prostredníctvom BabyYogy.

Adelka Matej Kučerová je charizmatická inštruktorka jógy, ktorá sa do nášho štúdia dostala len nedávno prostredníctvom BabyYogy. Jej cesta k jóge viedla cez spoločenské tance, ktorým sa venovala dlhé roky súťažne, a performance arts (ľudovo povedané rada vystupovala na pódiách). V jóge našla pokojnú cestu, ktorá sa spojila aj s jej životnou filozofiou. Je vyznávačkou prírodnej a ekologickej cesty vo všetkom, čomu sa venuje.
V jóge má skutočne široký záber; od jednoduchých dychových cvičení, cez prepojenie dychu a koncentrácie, po silovo náročnejšie formy jógy či formy, pri ktorých sa človek viac do seba ponorí. V našom štúdiu sa venuje BabyYoga určenej pre mamičky s najmenšími detičkami, na ktorých sa ešte viac posilňuje ich prirodzené puto. Okrem toho v našom štúdiu lektoruje večernú power jógu, na ktorej sa zameriava na rozvoj sily i flexibility. O jej kvalitách svedčí i to, že na túto hodinu si čoraz viac nachádzajú cestu i muži, pre ktorých je Power yoga v Adelkinom podaní výzvou.
Nájdete ju aj na jóge v bratislavských centrách, je mamou dvoch synov.  

Trénuje Strength4fit, Bežecký tréning, Silový tréning

Sabínka Šálová

Sabínka Šálová

Sabínka je študentkou FTVŠ odbor kondičný tréner, ktorá sa trénovaniu napriek mladému veku venuje už roky a dokázala si vybudovať rešpekt aj u chlapov z floorbalového teamu, ktorých trénuje.

Sabínka je študentkou FTVŠ odbor kondičný tréner, ktorá sa trénovaniu napriek mladému veku venuje už roky a dokázala si vybudovať rešpekt aj u chlapov z floorbalového teamu, ktorých trénuje. Napriek svojmu nežnému výzoru a skromnému pôsobeniu dokáže dať poriadne zabrať aj trénovanejším klientom, no zbytočne ich netýra; jej cieľom je technicky správne cvičiť za každých okolností a tak, aby si človek neublížil. Je perfekcionalistkou; na každý tréning sa poctivo pripravuje, cielene ho zameriava a prispôsobuje potrebám každého klienta. Na svoje si prídu začiatočníci i pokročilí. Jeden z najkvalitnejších trénerov v našej ponuke.
V našom štúdiu zastrešuje tréningy s vlastnou váhou zamerané na rozvoj sily a kondície Strenght4Fit, ako aj silové a bežecké outdoorové tréningy. Keď práve neštuduje, tak na svet pozerá z chrbta koní, ktoré sú jej vášňou už od detstva.  

Trénuje Pilates

Monika Urbanová

Monika Urbanová

Monika sa lektorovaniu pilatesu venuje iba rok, avšak v pohybových skúsenostiach za ostatnými zďaleka nezaostáva.

Monika sa lektorovaniu pilatesu venuje iba rok, avšak v pohybových skúsenostiach za ostatnými zďaleka nezaostáva. Charakteristickým znakom všetkého, do čoho sa pustí je silný perfekcionalizmus – cvičenie, zamestnanie, voľný čas... Práve dokonalosť technického prevedenia, zapojenie vedomostí z anatómie a vedomé zapájanie svalov pri cvičení ju zlákali k hlbšiemu štúdiu pilatesu. Monika je typ, ktorému nestačí automaticky a bezmyšlienkovite cvičiť, v pohybe hľadá hlbší rozmer a v neposlednom rade aj zdravotný benefit. Na jej hodinách sa naučíte vedome zapájať svaly, o ktorých existencii ste doteraz možno ani netušili, vyskúšate si aj rôzne cvičebné pomôcky, no najmä sa poriadne zapotíte.
Monika sa v ničom len tak ľahko nestratí, čo sa prejavuje aj v behu, ktorému sa už roky venuje – nebehá však kade tade, ale dokonca súťažne a orientačne. Okrem nášho štúdia vedie hodiny pilatesu aj v Záhorskej Bystrici. V civilnom živote pracuje ako lekárka, má dvoch synov.  

Trénuje Pole Dance

Monika Sedláková

Monika Sedláková

Je náš najnovší lektorský prírastok s bohatou športovou minulosťou i prítomnosťou; jej doménou je Pole Dance, ktorý vedie v našom štúdiu od septembra 2019.

Od malička sa hýbe pre radosť; vyskúšala mnoho iných športov, až kým jej neučarovala pole dance tyčka. Práve prekonávanie limitov vlastného tela, kombinácia sily, ženskosti, energie jej učarovala natoľko, že pochopila, že toto je jej posledná zastávka. Na svojich hodinách Vás presvedčí, že s dobrou technikou a vôľou sa Pole dance môže venovať každý, bez rozdielu veku, váhy či pohlavia. Ukáže Vám, že pole dance, nepozná čas minulý ani budúci, ale je to šport daného momentu, iba tyč a Vy. Dokonalý koktajl namiešaný z adrenalínu a tvrdej driny, po ktorom zostáva ten najlepší pocit zo seba.

Trénuje

Radka Častulíková

Radka Častulíková

Flyfit

Perfekcionalistka, pokojná  a rozvážna, nenápadne Vás posúvajúca za hranicu vlastného komfortu. Rýchlo Vám dokáže, že je vo Vás viac, ako si myslíte.

Tak ako všetky naše lektorky, aj Radkina cesta do nášho štúdia viedla okľukou cez viaceré športy; raketové, loptové, individuálne, skupinové.... K flyfitu sa dostala pred tromi rokmi a hneď skočila do pokročilej skupiny, kde dĺžkou svojich nôh testovala priestorové limity vtedajšieho štúdia. Nezastavilo ju ani tehotenstvo, ktorého veľkú časť s nami odcvičila vďaka poznaniu svojho tela a jeho limitov (inak flyfit v tehotenstve neodporúčame) a po popôrodnej pauze sa k nám veľmi rýchlo vrátila, aby mohla viesť vlastné hodiny.

Prečo by ste mali prísť na jej hodinu? Pretože jej devízou je ovládanie mnohých športov. Je perfekcionalista, vždy presne vie, čomu sa bude na hodine venovať a ako správny odchovanec jógy vnáša do flyfitu jej prvky; a to nielen v nadhľade a pokoji, ktorý z nej srší, ale najmä intenzívnym precítením jednotlivých pozícií a spájaním prvkov do plynulých zostáv. Ako nezainteresovaný pozorovateľ by sa Vám jej hodiny zdali nenáročné, avšak ak si s ňou prídete zacvičiť pochopíte, že to, čo vyzerá jednoducho, Vás dokáže potrápiť. Poriadne si zamakáte, ponaťahujete celé telo, posuniete svoje limity vo flexibilite i sile. Radka rada pridáva aj jednoduché motanice, čím vás nielen zamotá a premasíruje, ale výrazne zapracuje aj s Vašim sebavedomím.

Aktuálne na rodičovskej dovolenke s malou Emmkou. Stále si chce skočiť z lietadla a naučiť sa stojku na rukách.

Trénuje

Barbora Mlynková

Barbora Mlynková

Zodpovedná a cieľavedomá, pokojná a pokorná, profesionálna fyzioterapeutka s posunutým prahom bolesti a pudu sebazáchovy. Zaručene napraví Vaše držanie tela (nielen) na cvičení. Vďaka svojmu profesionálnemu zameraniu dáva flyfitu nový rozmer.

Baška obohacuje náš tým pomerne krátko – začala flyfitom, prepracovala sa na vzdušnú akrobaciu FlyHigh, kde aj vďaka tréningom Krav Maga vie ako padať bezpečne a nezraniť sa. Minulý rok sa stala certifikovanou inštruktorkou Fluiball a nový rok jej priniesol možnosť viesť pravidelne hodiny flyfitu; v dynamickej lopte ako aj v nestabilnej sieti vidí veľký potenciál vo využití na cvičení i v terapii na zlepšenie držania tela a odstránenie pohybových blokov. Jej devízou je práve jej zameranie – nehrozí, že si pri nej pohybom ublížite, skôr naopak – naučí Vás ako správne vykonávať pohyb, zapojiť konkrétne svaly a tým Vám pomôže odstrániť bolesti nielen chrbta. Jej hodiny sú vhodné pre úplných začiatočníkov ako aj pre tých, ktorí sa boja k nám na flyfit práve z dôvodu, že si neveria či majú obmedzený pohyb po zraneniach či preťažení. Aj keď sa jedná o skupinové cvičenie, Baška k Vám bude pristupovať individuálne počas celých 75 minút trvania.

Trénuje

Zuzana Fečová

Zuzana Fečová

Zuzka. Večne zvedavý tvor, ktorý nehľadá výhovorky, ale cestu ako naplniť svoje ciele; často za hranicou komfortu a bolesti.

Flyfit začala navštevovať niekedy pred tromi rokmi, keď si na materskej dovolenke prišla spolu s dieťaťom "zalietať v plachte". Lieta dodnes. Flyfit v nej naštartoval vášeň pre vzdušnú akrobaciu v kruhu, ktorý sa časom stal jej posadnutosťou.

Na cvičení v plachte ju najviac oslovilo uvoľnenie, ktoré otočené pozície prinášajú preťaženej chrbtici a neskôr sa našla v silových a bolestných výzvach pri rôznych zamotaných pozíciách či zvyšovaní flexibility. Toto však na jej hodinách neočakávajte; v nich sa vracia naspäť k svojim prvým dotykom flyfitu: uvoľnenie svalov celého tela, otočné pozície, rozhýbanie celého tela, postupné zvyšovanie flexibility a sily. Pod palcom má ranné hodiny flyfitu, kde ako bonus pridáva aj jednoduché prvky vo vzduchu.

V civilnom živote aj mama a novinárka.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií